Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 197 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(3)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, różowa, 525 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Thalia
250 ml, do wina
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Jules
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Gildor
380 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Paula
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Florist
2 szt., 330 ml, ceramiczne
(7)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
104 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 35 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Płyta do grilla Litina
Żeliwo, okrągły, ø 27,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia MODROBÍLÁ
2,8 l, ceramiczne
(15)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 4 l, ø 23 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Sztućce do steków zestaw
Dla 6 osób, 15 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
2,4 l, na żywność, szklany
(3)
Dostawa od 22.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
1,3 l, ceramiczne
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
4,2 l, na żywność, szklany
(2)
Dostawa od 22.10.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
700 ml, ceramiczne
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
3,4 l, na żywność, szklany
(1)
Dostawa od 22.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Irma
1,85 l, na żywność, szklany
(3)
Dostawa od 22.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Kratka do studzenia
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
1,1 l, ceramiczne
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Filiżanki zestaw Marlow
2 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Sheep
350 ml, porcelanowy, niebieski/kremowy
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Sausage Dog
Podróżna, ze stali nierdzewnej/metalowa, jasnoniebieska/brązowa, 425 ml
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kieliszek na jajko Chicken
Kamienny, beżowy
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Miska Cat
Na ramen, kamionkowa, szara, 450 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Vintage Flowers
310 ml, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dog
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Forest
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Cloud
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Cloud
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Etażerka Aruc
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, ø 31,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce Lite
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Lite
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Fuga
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do steków zestaw Old Farmer Classic
Dla 4 osób, 8 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Ranka
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Twist
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Rondel Kobber
Ze stali nierdzewnej/miedziany, 1,4 l, ø 17 cm
(3)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Pantry
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
Dostawa od 26.10.2026
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Indra
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce Attaché
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do sałatek Dorotea
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
45
46
47
...
88
Załaduj więcej