Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 193 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 25x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 25x46,5 cm
(12)
W magazynie
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Krajalnica Tasty+
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 26x44,5 cm
(10)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brabantia
Tarka Tasty+
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw
4 szt., silikonowe
(3)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
2 szt., 700 ml, szklany
(16)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Pojemniki do przygotowywania popcornu w mikrofalówce zestaw
2 szt., ø 13 cm, silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, szarobeżowe
(1)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do tarty
ø 20 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma na donuty
30,5 x 17,5 cm, silikon
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 24 cm, metal
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Dozownik do ciasta
Plastikowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Dzbanek do herbaty
500 ml, z sitkiem, szklany, jasnobrązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Naczynie do gotowania ryżu
Ø 18 cm, plastikowe
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Obciążniki do kiszenia zestaw
Ceramiczne
Dostawa od 22.10.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(23)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Silikonowe
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Mata do pieczenia
70 x 50 cm, silikonowa
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, białe/niebieskie
(10)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Paula
Ø 26,5 cm, kamionkowy, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bea
6 szt., 400 ml, ceramiczne, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
70,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Paula
Na zupę, kamionkowa, łososiowa, 525 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heather
Na zupę, kamionkowa, zielona, 500 ml, ø 17 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Lilya
335 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Paula
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, różowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Paula
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, kremowy
Dostawa od 21.10.2026
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, fioletowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Agnes
230 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(3)
Dostawa od 21.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
44
45
46
...
88
Załaduj więcej