-10% na sofy z kodem SOFY10*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-10% na sofy z kodem SOFY10*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Walentynki są dla wszystkich. Świętuj z rodziną, przyjaciółmi i czworonogami

Walentynki nie muszą być obchodzone tylko przez osoby będące w romantycznym związku. Miłość i uczucie ma wiele twarzy. Pojawia się zarówno w przypadku członków rodziny, przyjaciół, kolegów i zwierząt domowych. Nie zapominaj więc o wyrażaniu swoich uczuć. Mamy dla Ciebie mnóstwo wskazówek dotyczących prezentów, które sprawią im radość.

Produkty

Impreza z przyjaciółmi

Nie podoba Ci się klasyczna koncepcja walentynek? Świętuj je po swojemu! Ciesz się wieczorem z przyjaciółmi, którzy byli przy Tobie w dobrych i złych momentach.

Stół w subtelnym, nieprzesłodzonym stylu

Aby nadać spotkaniu bardziej odświętny charakter niż podczas zwykłej kolacji, zadbaj o drobne szczegóły. Mogą to być urocze lniane serwetki w różowym kolorze, porcelanowe miseczki do serwowania w kształcie serca lub wazon z ciętymi kwiatami.

Stylowe dekoracje

Nieodłącznymi kolorami walentynek są odcienie czerwieni i różu, dlatego w dekoracjach i dodatkach postaw na odcień najbliższy Twojemu sercu. Pudrowy róż będzie wyglądał subtelnie, natomiast bogaty kolor magenty będzie nie do przeoczenia. Aby wyróżnić te kolory i sprawić, że efekt będzie wyglądał harmonijnie, uzupełnij je meblami i akcesoriami w neutralnych barwach, takich jak biel, beż lub brąz.

Produkty

To, co na sercu, to i w kartce walentynkowej

Być może Twoi bliscy wiedzą aż za dobrze, ile dla Ciebie znaczą. Mimo to, wspaniale jest wyrazić swoje uczucia na głos lub przynajmniej na piśmie. Przekonasz się, że całkowicie zaimponujesz osobie, którą masz na myśli. Wróć do czasów szkolnych, kiedy rozdawano ręcznie pisane walentynki i zrób własne. Mamy rady dotyczące kartek walentynkowych DIY, a także link do wydrukowania zabawnej kartki.

Drobiazgi, które uszczęśliwią Twoich przyjaciół, kolegów (i Ciebie)

Jeśli chcesz podarować swoim bliskim prezent, wybierz coś, co umili im codzienne życie. Może to być stylowy kubek do kawy, designerski notes, mydło zapachowe lub świeca. Jeśli dobrze znasz gust obdarowanej osoby, możesz też wybrać niewielką ozdobę lub wazon. Jeśli jednak nie masz odwagi, lepszym rozwiązaniem będzie karta podarunkowa.

Produkty

Nie zapomnij o czworonożnych członkach rodziny

Dają bezwarunkową miłość, (przeważnie) nie mówią „nie” i zawsze ciepło witają Cię, gdy wracasz do domu. Dlatego spraw przyjemność swojemu ukochanemu pupilowi nie tylko czymś dobrym do jedzenia, ale także nowym legowiskiem lub stylowymi miskami.