Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin
...
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin · Oferty i zniżki
Doniczki
Skrzynki na kwiaty
Konewki
Rękawice i fartuchy ogrodowe
Kompostowniki
Kwietniki
Spryskiwacze
Podwyższone grządki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
522 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rojaplast
Doniczka Gigant
Drewniana, 50x120 cm, wysokość 40 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Mash
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 28 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Low
3 szt., betonowe, bez otworu drenażowego, ø 23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
171 zł
z kodem
213,16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Drewniany, 22,5x33 cm, wysokość 39 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Tulsa
Drewniany, 30x47 cm, wysokość 87 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Osłonka na doniczkę Karuna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 36 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
676 zł
z kodem
845 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Doniczki zestaw Desert
2 szt., kamienne, ø 51 cm, wysokość 50 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
1 679 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Bloom
3 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 24 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Kwietnik Retiro
Metalowy, ø 30 cm, wysokość 60,5 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
667 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kwietnik Victora
Drewniany, wysokość 85 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Bertha
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Hue
3 szt., z trawy morskiej, bez otworu drenażowego, ø 31 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Kompostownik Bokashi
Plastikowy, szary, 10,6 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Doniczki zestaw
2 szt., wiszące, plastikowe, ø 10 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 9 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
358 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Słój na las w szkle
Ø 30 cm, wysokość 44 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
8 szt., metalowa, 6x3 cm, wysokość 131 cm
(1)
W magazynie
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
62,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kula nawadniająca Bee
Terakotowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Lija
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Bati
3 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., słomiane, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Aiguablava
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 39 cm, wysokość 46 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 50x50 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podwyższona grządka
Drewniana, 63 l, 37x80,5 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Cockapoo
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Walton
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Floriane Garden
Kwietnik
Metalowy, 56x85 cm, wysokość 130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
934 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
387 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Toppu
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 10 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Berries
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 20 cm, wysokość 22,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Kupla
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 30 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Cestina
2 szt., ze sztucznego rattanu, bez otworu drenażowego, ø 35 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Doniczka
Z plastiku z recyklingu, ø 38 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Osłonka na doniczkę Nami
Ręcznie wykonana, kamionkowa, ø 16,5 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, 56x47,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Kwietnik Rabo
Metalowy, 25x60 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 20,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Keter
Podwyższona grządka Deco
Metalowa/plastikowa, 110 l, 110x44 cm, wysokość 156 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, z otworem drenażowym , ø 17 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Sausage Dog
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 10,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
6
7
8
...
11
Załaduj więcej