Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Marki na Bonami
Unique Furniture
Unique Furniture
...
Marki na Bonami
Unique Furniture
Unique Furniture · Luksusowy · Elk
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Kolekcja
Cena
Dostępność
Typ oferty
Elk
6 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 150 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
1 264,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 022 zł
z kodem
2 379 zł bez kodu
1 189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
2 014 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
Dostawa od 29.10.2026
1 920 zł
z kodem
2 259 zł bez kodu
1 129,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Hoker Elk
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, brązowy/kremowy, wysokość siedziska 67 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Hoker Elk
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, kremowy/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 67 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 053 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Elk
1