Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Trendy wśród sof na 2021 rok

Twój salon potrzebuje zmian? Tchnij we wnętrze nowe życie za pomocą designerskiej kanapy. Radzimy, jakie kolory, materiały i kształty są w tym roku najbardziej pożądane. Zainspiruj się najnowszymi trendami.

Jakie materiały święcą triumfy?

Sztruks

Już rok temu ogłosiliśmy wielki powrót tej tkaniny, która nadal pozostaje hitem wśród tapicerowanych kanap. To wytrzymały i odporny materiał oraz idealny nośnik niecodziennych i trwałych kolorów. Najbardziej cieszy oko jego struktura.

Aksamit

Aksamit charakteryzuje się eleganckim, luksusowym wyglądem. Jest miękki w dotyku i pięknie błyszczy. Struktura tej tkaniny dobrze prezentuje się zarówno w jasnych, jak i ciemnych aranżacjach. Świetnie ma się we wnętrzu w stylu minimalistycznym, glamour i retro.

Naturalne ziemiste barwy

Jeśli 2020 tchnął w Twoją codzienność ponure barwy, zwalczaj smutki kolorami! Postaw na brązy, czerwienie lub żółcie, będące oficjalnymi odcieniami 2021 roku. Dobrym wyjściem będą również pastelowe tony.

Gustowny miszmasz

Masz dużą rodzinę i często przyjmujesz gości? Spraw sobie dwie sofy w różnych stylach! Mogą różnić się nie tylko kolorem, wielkością i wykonaniem, ale także materiałem. Dlaczego by nie połączyć skórzanej kanapy z sofą z zamszu lub aksamitu?