Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 984 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Lost In Space
Z gumką, jednoosobowe, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szaroróżowa, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Dina
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, zielona, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, różowy, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Arizona
Plastikowa, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Essentiel
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, ciemnoszary
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Zielona, 220x240 cm
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Calista
Z nadrukiem, biała/szara, 120x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Libra
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Z mikropluszu, szary, 130x180 cm
(1)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Rachel
Z nadrukiem, 40x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 180x220 cm
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Olympe
Zaciemniająca/termiczna, aksamitna, beżowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Winona
Z materiału bouclé, kremowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 200x220 cm
(1)
W magazynie
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
RHS
Pościel Floral Serenity
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Jurassic World "T-Rex"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Forever Together
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
135 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ashford Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sorrel Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Koc
Żółty/brązowy, 127x185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Z mieszanki bawełny, na zamek , etno, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
My House
Pościel Boston
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, zielona, 140x200 cm
(1)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Pościel Linen Tales for Bonami
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mieszanki lnu, biała, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
713 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Riso
Polarowy, kremowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona Birds and Roses
Fioletowa/szara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Sacha
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, szara, 140x220 cm
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Orange Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Madeline
Zielony, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Parler
Jednoosobowa, otwarta, kwiecista, zielona, 140x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
98
99
100
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe