Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 891 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Tavira
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Bathing Feet
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Crewe
Pikowany, bawełniany, 125x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami/w orientalny wzór, szare, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
168,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa/całoroczna, 135x200 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Natural
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Havane
Z nadrukiem, biała/zielona, 180x200 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, turkusowy, 70x120 cm
(2)
W magazynie
87 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, jasnoniebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, do WC, tekstylny, biały/w kolorze złota, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Fartuch Forest Green
Lniany, ciemnozielony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, różowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Niebieski, 50x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikropluszu, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, beżowe, 229x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
131,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Louie
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Ballerina
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/różowa, bawełniana, 135x200 cm
(2)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)/2x ręcznik kąpielowy (90x140)
(2)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Cerceve
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze M/L, z mikropluszu, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Mael
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fairytale Unicorn
Z gumką, jednoosobowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Anniversary
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, ciemnoszary, 50x70 cm
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, zielononiebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Pandora
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, z nadrukiem, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
414 zł
z kodem
486,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 160x200 cm
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Heart
Odpowiedni do prania, czerwony/biały, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, zielona, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, zielony, 137x229 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x250 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing Bunny "Tower"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Bernardus
Jednoosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Martini
Lniany, 40x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
1
...
56
57
58
...
165
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe