Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 927 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x250 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Capella High
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(3)
Dostawa od 06.11.2026
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Bistro
Bawełniany, czerwony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, kremowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Warm
Wypełniona pierzem, zimowa, 220x240 cm
(3)
Dostawa od 26.11.2026
815 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Żółty, muślinowy, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Poszewka na poduszkę
Bawełniana, kwiecista, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, beżowe, 185x200 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Lost In Space
2 szt., niebieska/szara, 168x183 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Poppy
Żółta, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Check and Stripe
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 135x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Forest Green
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, ciemnozielona, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Filiane
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, abstrakcyjny wzór, białe, 70x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tree
Z materiału bouclé, ze świątecznym motywem, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 135x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Kate Louise
Bieżnik Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 36x136 cm
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Red Gingham
Lniana, czerwona/szara, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kalini
W abstrakcyjny wzór, beżowy, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, w kolorze khaki, 130x170 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Orange
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Mael
Odpowiedni do prania, jasnobrązowy, 50x80 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x150 cm
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Thin Black Stripes
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w paski, czarno-biała, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Roleta Natural Life
Bambusowa, jasnobrązowa, 90x180 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Prześcieradło Linen Tales for Bonami
Z gumką, dwuosobowe, z mieszanki lnu, białe, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, czarna, 140x260 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
0,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Foliage
Na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszara, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 120x150 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoszara, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 140x220 cm
(3)
W magazynie
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 185x200 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bawełniany, 70x140 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minnie "Hearts"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(3)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(3)
Dostawa od 23.10.2026
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Natural
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Zmywalny, z powłoką PCV, zielony, 140x240 cm
(3)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Wednesday
Bawełniany, czarny/fioletowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe