Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 893 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Suzette
2 szt., bawełniane, czerwone/szare, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Koc Carved Fur
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na poduszkę Classic
Wodoodporny/antyalergiczny, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, ciemnoszara, 200x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Faro
Plastikowa, z ornamentami, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, ciemnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikropluszu, jasnoszary, 1 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Sehlbach
Firanka Poppies
Kwiecista, biała, 155x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, w kolorze khaki, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 90x190 cm
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Gutte
Czarny/beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, beżowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Myjki zestaw
2 szt., niebieskie, bawełniane, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe/kremowe, 90x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Rena
90x190 cm
(4)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, ciemnozielona, 135x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, biała, 140x245 cm
(4)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 135x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, miętowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cuisina
Plastikowa, z napisami, 28,5x43,5 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, różowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, biały, 140x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Natural
Z gumką, dwuosobowe, lniane, w naturalnym kolorze, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Essentiel
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
41
42
43
...
165
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe