Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 947 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x240 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Lil Planet
Różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka
Dekoracyjnej, 45x45 cm
(479)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lattice Cut
2 szt., do powieszenia na drążku, strukturalne, beżowe/kremowe, 168x183 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
188 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, ciemnoszary, 170x210 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Szary, 60x60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Bieżnik Mandala Tiles
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, jasnozielony, 150x200 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Native Natural
Koc
Wełniany, szary, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Dark
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Octopus
Z nadrukiem, niebieska, 180x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., szare, 45x70 cm
(24)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel Floret
Dwuosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, ciemnozielona, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Geo
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x95 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Mic
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 200x220 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(45)
W magazynie
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Descanso
Pościel Fiori
Jednoosobowa, zapinana na suwak, kwiecista, w kolorze ochry, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Thais
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
140x200 cm
(18)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Carlin
W naturalnym kolorze, 300x240 cm
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusowa, pomarańczowa, 60x160 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Polarowa, niebieska, 41x32 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Football
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, czarno-białe, 90x200 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 240x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(59)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, różowe, 150x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Holm
Ścierka
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 50x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Renee
Z szenilu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, w paski, czarna, 135x200 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet Boucle
Z mikropluszu, bordowy, 130x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
Ze świątecznym motywem, geometryczny/z ornamentami, biały/czarny/w kolorze złota, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na sofę, 2-osobowy, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
My House
Pościel Nordic Fairytale
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 140x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
B.E.S.
Pościel Caraway
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, z nadrukiem, biała/w kolorze terakoty, 140x200 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Descanso
Pościel Onaz
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, w kolorze khaki, 140x220 cm
(5)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrowłókna, turkusowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 180x290 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
47
48
49
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe