Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 921 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Kieszonka na sztućce Light Grey
2 szt., lniana, 23x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Caramel Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
JUNA
Pościel Pleasantly
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Transport
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 220x200 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 90x140 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
93 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Meow
Odpowiedni do prania, szary, 40x60 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, ceglasta, ø 25 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Thin Black Stripes
Lniany, w paski, 40x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnoniebieski/szary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, szara, 135x180 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta dziecięca Quilt
Bawełniana, biała/różowa, 150x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 400x225 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Strenenzauber
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 100x135 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Mata stołowa Christmas Nutcracker
Bawełniana, ze świątecznym motywem, 46x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biały, ø 180 cm
(15)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, beżowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, morska, 140x175 cm
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Jasnoróżowa, 220x240 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
99 zł
z kodem
123,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, bordowy/różowy
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, antracytowe, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa White
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x270 cm
(1)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Playmobil
Ręcznik plażowy Unique United
Frotte/dla dzieci, z mikrowłókna, 75x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, antracytowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Pippa
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, szarobrązowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, pomarańczowe/brązowe, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Billie Eilish
Fioletowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x175 cm
(36)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 400x225 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 200x250 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Vitamine
Biała, 180x200 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 200x175 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 400x300 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 200x300 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x270 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
1
...
126
127
128
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe