Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tanie tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 943 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Beżowy
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, zielony, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Odpowiedni do prania, w kratkę, biały, ø 180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona
Kwiecista, biała/różowa, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Rękawice kuchenne zestaw Lemon
2 szt., zielone/miętowe, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, turkusowe, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, w kolorze khaki, 90x190 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, lniany, biały, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
B.E.S.
Ogrodowa poduszka do siedzenia Sunsol
Szara, 40x40 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Natural Fine Waffle
Waflowy, lniany, w naturalnym kolorze, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 09.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Biała, 42,5x150 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Plisé Verona Termo
Antracytowa, 42,5x150 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Cuddly
Odpowiedni do prania, jasnoróżowy, 50x80 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(46)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Sofa
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 55x55 cm
(7)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, zielononiebieski, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), brązowa, 140x250 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dilaris
Z nadrukiem, 140x260 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Duchesse
Z woalu, biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Evergreen Damask
Lniana, abstrakcyjny wzór, 35x45 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, szarozielony, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Cuddly
Odpowiedni do prania, jasnoszary, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Green Gate
Rękawice kuchenne zestaw Dina
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, różowe, 20,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Halloween Ghosts
Pluszowa, z motywem Halloween, biała, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Niebieska, 220x240 cm
(11)
Dostawa od 22.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Crochet
Czerwona, 35x20 cm
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, fioletowy, 1,8 l
(3)
Dostawa od 14.10.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Santa's Christmas Presents
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona, ze świątecznym motywem, 135x200 cm
(92)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 48x25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
1
...
55
56
57
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe