Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tanie tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 943 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
Dostawa od 26.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, żółty, 50x80 cm
Dostawa od 26.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Hotel Satin Stripe
2 szt., do spania, 48x74 cm
(5)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, różowy, 50x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 90x200 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, ciemnobrązowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Samaya
Strukturalna, beżowa, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/zielona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Uni
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), czerwona, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(12)
Dostawa od 15.12.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna Bagel
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, ø 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Magic Unicorn
Na łóżko jednoosobowe, niebieski, 160x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 230x220 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Isadora Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, zielony, 50x80 cm
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 140x225 cm
(36)
Dostawa od 15.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 200x200 cm
(7)
W magazynie
122 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusowa, pomarańczowa, 90x220 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 230x220 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Mandala
W mandalę, ciemnozielony, ø 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Linear Curve
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czarna/beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, biały, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, pomarańczowa/jasnobrązowa, 230x220 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 240x220 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nivara
Bawełniana, na zamek , vintage/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Howdy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona/różowa, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 230x220 cm
(629)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Indigo
2 szt., ciemnoniebieskie, 14x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
76,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 230x220 cm
(21)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Yellow Bird
Z motywem zwierzęcym, beżowy, ø 140 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Obrus Nordic
Ze świątecznym motywem, z ornamentami, biały/szary, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Elinna
Ze zdejmowaną poszewką, bawełniana, w kolorze ochry, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
111
112
113
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe