Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 965 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, 33x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x229 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, antracytowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Candy Cane
Bawełniana, czerwona, 18x88 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
53,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Spidey
Bawełniany, czerwony/niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aquarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Soft
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, brązowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, brązowa, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Botany
Lniana, 45x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny egipskiej, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Caresse
Czerwona, 10x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Bieżnik
Ze świątecznym motywem, 32x85 cm
(5)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bright Football
Z gumką, dwuosobowe, niebieskie, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, kremowe, 240x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Melange
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Misty Rose
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 130x160 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Rowan Berries
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x45 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cabana
Czarno-biała, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, czarna, 140x280 cm
(15)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Elinna
Ze zdejmowaną poszewką, bawełniana, w kolorze ochry, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, białe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Festive Flowers
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, szara, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze S, bawełniany, różowy
(3)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Bianca
Poduszka dekoracyjna Carved Fur
Z mikropluszu, szałwiowa, ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Teddy Kalp
Różowa, 38x33 cm
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Ponczo dziecięce Juno
W rozmiarze 3-6 lat, muślinowe, miętowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Naruto
40x40 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnozielona, 230x220 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 90x150 cm
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Etoilea
Bawełniana, ze świątecznym motywem, czerwona, ze zdejmowaną poszewką/z jednostronnym nadrukiem, 40x40 cm
Dostawa od 22.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lion King
Bawełniany, niebieski/brązowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnozielone, 140x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Fishbone
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
Dostawa od 16.10.2026
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Natural
Lniany, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 160x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
1
...
132
133
134
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe