Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 970 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Tissea
Zaciemniająca, brązowa, 135x240 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, do łóżeczka, kwieciste, białe, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Moo Cow
Z gumką, do łóżeczka, bawełniane, z nadrukiem, białe, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen "Snowflake"
Bawełniany, 70x140 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Essentiel
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, w paski, biały/niebieski, 70x120 cm
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Jurassic World "Rebirth"
Bawełniany, szary, 70x140 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Muslin
Muślinowa, kremowa, 220x250 cm
Dostawa od 04.11.2026
330 zł
z kodem
411,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Analia
Aksamitna, strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Grinch
Polarowy, z nadrukiem, zielony, 100x150 cm
Dostawa od 14.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, czarna, 265x300 cm
(13)
Dostawa od 15.10.2026
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rayen
Fartuch
Bawełniany, niebieski
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Zasłona Arcade
Abstrakcyjny wzór, żółta/niebieska, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Autumn
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała, flanelowa, 140x200 cm
(5)
Dostawa od 26.10.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Fartuszek dziecięcy Ladybird
Bawełniany
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 50x100 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minecraft "We got this"
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, szare, 90x200 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Obrus Dina
Bawełniany, ze świątecznym motywem, różowy, 100x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoszara, 220x240 cm
(11)
Dostawa od 16.10.2026
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna
Ze sztucznego futra, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(32)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Szara, 32x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnozielony, 210x160 cm
(80)
Dostawa od 16.10.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 140x220 cm
(15)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Zielona, 180x220 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Tile Stone
Frotte, bawełniany, w paski, beżowy, 70x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Playmobil
Poduszka dziecięca Stripes
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, biała/niebieska, 15x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Happy Icons
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Tie Dye
Lniana, biała/niebieska, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 260x220 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Poszewka na poduszkę Toy Soldier
Na zamek , ze świątecznym motywem, 45x45 cm
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Termofor Etoiline
Polarowy, jasnoróżowy, 1,8 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, beżowy, 137x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 20 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, bordowe, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Roleta Java
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 120x160 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
1
...
131
132
133
...
167
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe