Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 943 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Szary, 12x7 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Amazonia
Z woalu, biała/niebieska, 140x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło dziecięce Jersey
Z gumką, do łóżeczka, dżersejowe, zielone, 60x120 cm
(6)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Restilo
Pokrowce zestaw Sento
Na krzesło, 4 szt., elastyczne, 48 cm, beżowe
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 60x180 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 240x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, ceglasta, 220x240 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus
Bawełniany, geometryczny, różowy/beżowy, 150x250 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Stripe
W paski, zielona, 180x180 cm
(7)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Jute Look
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/kremowe, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna English Meadow
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm
(7)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, zielone/szare, 90x200 cm
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly
160x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(7)
Dostawa od 16.10.2026
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, pomarańczowa, 200x240 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), biała, 140x245 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, zielony, 150x200 cm
(5)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, 50x50 cm
(5)
W magazynie
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(5)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, szara, 43x43 cm
(5)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, ciemnoniebieskie, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 180x290 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Lounge
Na fotel, ochronny, 165 cm, czerwony
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Paw Patrol
Polarowy, z nadrukiem, 100x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Blue Rose
5 szt., biały/niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Powder
Waflowy, z mieszanki lnu, jasnoróżowy/beżowy, 50x70 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Obrus
Kwiecisty, brązowy, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, jasnoróżowy, 50x80 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, brązowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Myjki zestaw
2 szt., szare, bawełniane, 15x21 cm
(5)
Dostawa od 09.11.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Purity
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, brązowy, 50x120 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Spirale
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
(8)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Golden Sunset
Bawełniany, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, 125x150 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
49
50
51
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe