Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 941 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Medium
Wypełniona pierzem, całoroczna, 140x200 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Restilo
Dywaniki łazienkowe zestaw Bati
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 50x80 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, białe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac Terry
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Larsson Geo
Bawełniany, szary
(4)
Dostawa od 04.11.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Poppies
Kwiecista, biała, 155x45 cm
(4)
Dostawa od 09.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 48x25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe/kremowe, 90x200 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, biała, 140x245 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x200 cm
(4)
Dostawa od 19.11.2026
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, różowe, 40x60 cm
(4)
Dostawa od 09.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Natural
Z gumką, dwuosobowe, lniane, w naturalnym kolorze, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 19.11.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, czarne, 240x300 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(12)
W magazynie
108 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Puna
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), jasnobrązowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unilove
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Adya
Z mieszanki wiskozy, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 240x260 cm
(3)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Xanadu Peacock
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, z motywem zwierzęcym, zielononiebieska, 135x200 cm
(3)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Darcy Floral
Pikowana, różowa, 220x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Querco
Korkowa, abstrakcyjny wzór, 30x45 cm
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Macralina
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
10 szt., frotte, bawełniane, lawendowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, szaroróżowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mouton
Ze sztucznego futra, kremowy, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, różowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
19,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, szary, 50x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Cars "Legend"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, czerwona, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Medium
Wypełniona pierzem, całoroczna, 140x220 cm
(3)
W magazynie
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Asu
Z mieszanki bawełny, brązowa, 50x50 cm
(3)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Anchors
Bawełniany, niebieski, 90x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Clarence Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, zielone/różowe, 168x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa, 220x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
258,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Fairytale
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, bawełniana, 135x200 cm
(3)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, zielona, 140x183 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
42
43
44
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe