Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 943 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bianca
Koc Carved Fur
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na poduszkę Classic
Wodoodporny/antyalergiczny, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, ciemnoszara, 200x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, czerwone, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, ciemnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Faro
Plastikowa, z ornamentami, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Heart
Z mikropluszu, jasnoszary, 1 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Absolu
Częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Samoa
Z ornamentami, jasnoszara, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, w kolorze khaki, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 90x190 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Soft Tools
2 szt., bawełniane, szare/beżowe, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Gutte
Czarny/beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, beżowa, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch They Are Flying
Bawełniany, ze świątecznym motywem, biały/zielony
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Myjki zestaw
2 szt., niebieskie, bawełniane, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Rena
90x190 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, ciemnozielona, 135x180 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, pomarańczowa, 220x240 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Valeta
Beżowa, 140x250 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mya Tropical Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, niebieska, 135x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, ø 160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, miętowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Forest Green
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, biały, 140x300 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Essentiel
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
41
42
43
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe