Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 918 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Celeste
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Iris
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, luksusowa/dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, czarna/beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Cimmi
Z bawełny z recyklingu, czerwony/beżowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hartman
Koc Jolie
Aksamitny, czerwony, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
300 zł
z kodem
374,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Bernardus
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, w kratkę, jasnobrązowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Tigry
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, żółta, 40x40 cm
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Laina
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Dekor
Geometryczna, szara, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Querco
Korkowa, abstrakcyjny wzór, ø 36 cm
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Retro
Odpowiedni do prania, pod prysznic, z bio bawełny, pomarańczowy/beżowy, 50x80 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Dramatic Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa/szara, 230x220 cm
(120)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szarobeżowe, 60x100 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Glitzy Sequin
2 szt., do powieszenia na drążku, z mikrosatyny, strukturalne, szare, 168x137 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
102,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli Tie
Częściowo zaciemniająca (dimout), miętowa, 140x250 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany 2
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Prehistoric Dinosaurs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/beżowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Fartuch Natural
Lniany, w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Bear
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, szerokość 37 cm, waga 400 g
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Vaiana
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, jasnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, ciemnobrązowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Happy Horses
Z gumką, jednoosobowe, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoniebieskie, 2x mały ręcznik (30x30)
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(7)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Mermaid
Z gumką, dwuosobowe, z nadrukiem, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka True Green
Lniana, zielona, 45x65 cm
(87)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Camel
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(212)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 229x229 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
272 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Morocco
Odpowiedni do prania, tekstylny, czarny, 50x80 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Ginkobello
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Mesh
Geometryczna/w paski, żółta, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Cracks
2 szt., do powieszenia na szynie, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, czarne/w kolorze złota, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
179,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing "It's a thing"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Melange
Lniany, 40x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Midnight
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, morska, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, szara/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Candy Cane
Bawełniany, w paski, czerwony/biały, 137x178 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Strawberry
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, w kratkę/z nadrukiem, 160x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fairytale Unicorn
Z gumką, dwuosobowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, antracytowe, 160x200 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Maxima
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, ciemnofioletowa, 140x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Zasłona prysznicowa Diagonal
W paski, brązowa, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
109
110
111
...
165
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe