Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 967 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Lief
W rozmiarze 1-2 lata, bawełniany, różowy
(5)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 135x190 cm
(2)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Christmas Print
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Kashmir
2 szt., do powieszenia na drążku, z ornamentami, brązowe, 168x183 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Inga Leaf
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x183 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, żółte, 168x183 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 200x200 cm
(145)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, zielone, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Butter Kings
Fartuch Holiday Mood
Bawełniany, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Oyster
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, beżowe, 180x260 cm
(16)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
My House
Pościel Blossom
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wkładka do krzesełka do karmienia Nuun
Biała
Dostawa od 07.12.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen White
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, brązowy, 50x120 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnofioletowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Richmond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnofioletowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
My House
Pościel Marbella
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, ciemnoniebieska, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Poppy
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, czerwona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
My House
Pościel Riana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, fioletowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
My House
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, jasnoszara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 240x220 cm
(32)
Dostawa od 16.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 180x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wkładka do krzesełka do karmienia Nuun
Niebieska
Dostawa od 07.12.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Nutcracker Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Happy Capy(bara)
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Branches
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
Dostawa od 16.10.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, szarobrązowa, 220x240 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Astera
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Lost In Space
2 szt., niebieska/szara, 168x183 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Stars
2 szt., w gwiazdy, biała/różowa, 168x183 cm
W magazynie
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Stars
2 szt., w gwiazdy, niebieska, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Tie Dye Football
2 szt., fioletowa/turkusowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Dog Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Flanela
Z mikfroflaneli, zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, różowe, 168x183 cm
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, 168x183 cm
(140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(19)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
110
111
112
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe