Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 948 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/zielone, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Bunny Tails Ditsy Flowers
2 szt., różowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
125,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, 33x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, biała, 230x220 cm
(52)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Candy Cane
Bawełniana, czerwona, 18x88 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
53,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoniebieski, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, zielone, 90x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ciemnozielona, 230x220 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 90x140 cm
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, jasnobrązowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Corded Leaves
Pikowana, beżowa, 240x260 cm
(13)
W magazynie
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, zielone, 135x190 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, kremowe, 180x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Dancing Fairies
Z gumką, jednoosobowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, w kolorze khaki, 230x220 cm
(52)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fairytale Unicorn
Dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, różowa, 200x200 cm
(16)
Dostawa od 04.11.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, beżowa, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, czarny, 50x85 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, szare, 230x260 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, szare, 180x260 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 30x46 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, żółty, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 260x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, ciemnoniebieskie, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, niebieskie, 168x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
107,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(3)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
1
...
50
51
52
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe