Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 954 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, jasnoróżowa, ø 40 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Bow Embroidery
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała, 135x200 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc dziecięcy Gamer
Z mikropluszu, czarny/niebieski, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, zielone, 50x70 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 30x30 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Larsson Geo
Szara, 18x88 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Stars
Z gumką, dwuosobowe, w gwiazdy, białe/różowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Woodland Trees
2 szt., do powieszenia na szynie, zielone, 168x229 cm
(10)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
114 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Prehistoric Dinosaurs
Z gumką, dwuosobowe, niebieskie, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
8 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, niebieskie, 4x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x85)
(1)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x140 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Opulent Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, żakardowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
180,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, szara, 230x220 cm
(29)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 30x30 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, biały, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki kąpielowe zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Opulent Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, strukturalna, jasnobrązowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Rainbow Clouds
Z gumką, jednoosobowe, niebieskie/różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, 28x38 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski, 137x229 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, różowy, 90x140 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 230x220 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, beżowa, 43x43 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, szare, 168x137 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 230x220 cm
(6)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, czarne, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 90x140 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, białe, 185x200 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sheep
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 200x200 cm
(126)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Woodland Gonks
Z mikropluszu, pomarańczowy/brązowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 135x200 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x140 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
1
...
49
50
51
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe