Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia łazienkowe
...
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia łazienkowe · Oferty i zniżki
Ręczniki
Ręczniki kąpielowe
Dywaniki łazienkowe
Zasłony prysznicowe
Szlafroki
Dziecięce tekstylia łazienkowe
Dywany do łazienki
Myjki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 326 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze S/M, z mikropluszu, czerwony
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik Blue Fog
Waflowy, lniany, niebieski/szary, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Playmobil
Ręcznik dziecięcy Unique United
Bawełniany, 45x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, niebieski
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Zielony, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik dziecięcy z kapturem White
Lniany, biały, 70x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, różowy, 50x85 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, zielony
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XL/XXL, bawełniany, jasnoszary
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Diagonal
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, w kolorze khaki, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Myjka Dusty Rose
Szaroróżowa, z bawełny organicznej, 14x22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok Lindu
W rozmiarze S/M, bawełniany, brązowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/niebieskie, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Merry Christmas
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, 60x100 cm
Dostawa od 15.12.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, czerwony, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, czarne, 30x30 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, różowe, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
HIP
Szlafrok Terry
W rozmiarze XS/S, bawełniany, beżowy
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Sunnylife
Ponczo dziecięce Checkerboard
W rozmiarze 3-5 lat, bawełniane, żółte
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, żółte, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x70 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x70 cm
(542)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, antracytowy, 50x50 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Good Morning
Szlafrok Polyvelvet
W rozmiarze XS/S, z mikropluszu, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Malomi Kids
Ponczo dziecięce Muslin
W rozmiarze 3-8 lat, muślinowe, w kolorze khaki
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Beżowa, bawełniana, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, czarny, 50x50 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze L, bawełniany, niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x70 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ponczo dziecięce White
W rozmiarze 2-4 lata, lniane, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 50x90 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze M, bawełniany, różowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Foutastic
Ręczniki zestaw Dora
2 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 1x średni ręcznik (50x90)/1x ręcznik kąpielowy (90x150)
(5)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Moulin Roty
Ręcznik dziecięcy z kapturem Pomme des Bois
Bawełniany, kremowy, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, niebieski/szary, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, brązowe, 30x30 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Biała, bawełniana, 15x21 cm
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
22
23
24
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szlafroki
Ręczniki
Dywaniki łazienkowe
Zasłony prysznicowe