Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Wiosenne tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Wiosna
217 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Obrus
Kwiecisty, biały/jasnoniebieski, ø 140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Mustard
Lniany, 40x150 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Anniversary
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch English Meadow
Z bawełny organicznej, niebieski
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Sage
Lniany, 40x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Holly Flower
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/szara, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Manuela
Z ornamentami, musztardowy, 145x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Martini
Lniany, 40x200 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Orange
5 szt., żółty
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Rękawica kuchenna
Fioletowa/kremowa, 17x27 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
RHS
Poduszka na krzesło Exotic Garden
Bawełniana, zewnętrzna, wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Dakls
Obrus Tone
Zmywalny, kwiecisty, 140x250 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, beżowe, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(1)
W magazynie
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Bieżnik Tone
Zmywalny, kwiecisty, 45x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Juna
Biała/niebieska, 18x28 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Moss Green
Lniany, w kolorze ochry/zielony, 140x350 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Green Gate
Poduszka na krzesło
Bawełniana, bez zapięcia, kwiecista, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Mustard
Lniany, 40x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Bieżnik
Wodoodporny, kwiecisty, 40x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Strawberry Garden
Bawełniany, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Mata stołowa Mohana
Z mieszanki bawełny, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Eviaya
20 szt., papierowe, w kropki, 33x33 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, niebieski, 137x229 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Obrus Charm
Bawełniany, kwiecisty, beżowy, 140x270 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papieru, kwiecisty, 120x180 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Stripe Ruffle
4 szt., lniane, w paski, 46x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
63,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni