Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni · Oferty i zniżki
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
1 267 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Poduszka na krzesło Lily
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy, 132x178 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home Luxury
Bieżnik Wicker
Z juty, 35x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, beżowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/zielona/różowa, 13x21 cm
(4)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Ebany
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Muted
Ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Marsala
Lniana, bordowa, 45x65 cm
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(5)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Evergreen Damask
Lniany, w abstrakcyjny wzór, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czarny/w kolorze złota, 150x240 cm
(13)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Carol
Plastikowa, zmywalna, patchworkowa/z ornamentami, 30x45 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., szare, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Bistro
Bawełniany, czerwony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, 140x240 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Red Gingham
Lniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naëlle
Z mikrowłókna, z nadrukiem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Fartuch Red Gingham
Lniany, czerwony/szary
Dostawa od 19.11.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, jasnobrązowy, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Laura
Biała, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Green Gate
Rękawice kuchenne zestaw Dina
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, różowe, 20,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Illustrated Autumn
5 szt.
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Pappelina
Ścierka Otis Black
Czarno-biała, 17x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Obrus Melange
Lniany, beżowy, ø 150 cm
Dostawa od 19.11.2026
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, ciemnoszare, 30x50 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 35x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papieru, kwiecisty, 120x180 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, jasnobrązowe, 50x70 cm
(10)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Obrus Gingham
Bawełniany, w kolorze khaki, 150x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
18
19
20
...
27
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni