Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni · Oferty i zniżki
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
1 267 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Amber Bronze Stripes
Lniana, musztardowa, 65x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Golden Fall
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Amber Bronze Stripes
Lniany, w paski, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Golden Fall
Lniana, zielona/beżowa, 65x65 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Jolly Christmas
16 szt., papierowe, 11x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
2,69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/białe, 50x70 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Candy Cane
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Candy Cane
Bawełniany, czerwony/biały
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville Mini
Serwetki zestaw Oscar
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27,99 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Corn
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Obrus Fairies in the Garden
Z papieru, kwiecisty, 120x180 cm
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ścierka Cup Final
Bawełniana, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Fartuch
W kolorze khaki
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Ścierka Fruits de Provence
Bawełniana, 50x70 cm
(7)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Stripe
2 szt., plastikowe, w paski, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka na krzesło
Bez zapięcia, 42x42 cm
(5)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Prim
Futrzana, bez zapięcia, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Poduszka na krzesło Prim
Futrzana, bez zapięcia, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Arbin
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Waffle
3 szt., białe/brązowe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Fartuch Venton
Brązowy
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Paia
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Darren
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Poduszka na krzesło Fulton
Bez zapięcia, ø 38 cm
Dostawa od 20.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Poduszka na krzesło Fulton
Bez zapięcia, ø 38 cm
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus Crystalline
Ze świątecznym motywem, czerwony, 85x85 cm
(8)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, biały, 140x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, ø 180 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, jasnożółty, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Suzette
2 szt., bawełniane, czerwone/szare, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Suzette
Bawełniany, czerwony/szary
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Suzy
Z mikrowłókna, beżowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, ø 180 cm
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuille
Zmywalny, z PCV, biały, 140x240 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
11
12
13
...
27
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni