20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Pościele i dodatki w romantycznym stylu

Chcesz, aby sypialnia odpowiadała Twojemu rozmarzonemu usposobieniu? Nic prostszego! Tajemnica sukcesu jak zwykle spoczywa w szczegółach oraz harmonijnej symbiozie kolorów, wzorów i materiałów. Zainspiruj się naszymi wskazówkami i ciesz się sypialnią doskonałą.

Czym więcej tekstyliów, tym lepiej!

Romantyczną atmosferę stworzą poduszki w kilku rozmiarach i kształtach. Nie bój się sięgnąć po różne materiały, takie jak aksamit, satyna lub puszyste futerka.

W sypialni nie powinno zabraknąć narzuty lub miękkiego koca, chroniącego pościel przed kurzem. Na podłodze niech znajdzie się miejsce na niewielki dywan lub mięciutkie futerko, które otuli bose stopy i wniesie do pomieszczenia trochę ciepła.

Nie wiesz, jak łączyć różne materiały, nadruki, kolory i materiały?

Pastele i kwieciste wzory

Pościele z kwiatowym motywem to największy trend tego roku. Wprowadzają do wnętrza uczucie świeżości i czystości. Zdecyduj się na nowoczesne motywy róż, tulipanów, piwonii lub eukaliptusa.

Ważną rolę podczas urządzania sypialni grają odpowiednio dobrane kolory. Na przykład jeśli kochasz róż, możesz śmiało uwzględnić ten kolor we wnętrzu. Aby na koniec nie przytłoczyła Cię zbyt słodka atmosfera, pamiętaj, żeby przełamać aranżację kontrastowym odcieniem. W parze z różem dobrze odnajdą się zielone i niebieskie tony.