Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty
...
Kwiaty i doniczki
Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Rodzaj
Dostępność
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
117 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Anthurium
Ø 20 cm, wysokość 117 cm
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Delphinio
Ø 12 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Sztuczna monstera Philodendron
Ø 60 cm, wysokość 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Edge
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Breeze
Ø 40 cm, wysokość 138 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Blush
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Rise
Ø 40 cm, wysokość 109 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 20 cm, wysokość 72 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Reed
Ø 20 cm, wysokość 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczna gałązka Mistletoe
Wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Peony
Ø 23 cm, wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Fig
40x40 cm, wysokość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., ø 7 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Pelia
Ø 28 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 16 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczna strelicja Canna
Wysokość 150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 17,5 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka
6x9 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Willow
Ø 14 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Dahlia
Ø 28 cm, wysokość 63,5 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczny sukulent
Wysokość 56 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczny fikus Ficus
Ø 60 cm, wysokość 210 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna roślina
Ø 13 cm, wysokość 34 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Enkianthus
56x80 cm, wysokość 214 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczna monstera Stem
Wysokość 61 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Sztuczny fikus Lyrata
Ø 60 cm, wysokość 150 cm
(26)
Dostawa od 14.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczny kwiat Rose
Ø 14 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja świąteczna
Ø 16 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Skimmia
Ø 40 cm, wysokość 75 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
286 zł
z kodem
357,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
232 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna palma Areca
Ø 64 cm, wysokość 175 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
727 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 16 cm, wysokość 84 cm
Dostawa od 21.10.2026
340 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
2 szt., ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
Dostawa od 20.10.2026
194 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Suszona roślina Olise
10x10 cm, wysokość 93 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny kwiat Alocasia
105x115 cm, wysokość 190 cm
Dostawa od 26.10.2026
823 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny bambus Bamboo
Ø 70 cm, wysokość 155 cm
Dostawa od 22.10.2026
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczne drzewko oliwne
43x47 cm, wysokość 126 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Sztuczny kwiat Sterilizia
32x170 cm, wysokość 185 cm
Dostawa od 26.10.2026
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
Dostawa od 19.10.2026
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Wazony
Doniczki