Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Kwiaty i doniczki
Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty
...
Kwiaty i doniczki
Sztuczne kwiaty
Sztuczne kwiaty · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Rodzaj
Dostępność
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
118 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Yucca
Ø 60 cm, wysokość 80 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczna gałązka Mistletoe
Wysokość 55 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna lawenda Lavender
Ø 12 cm, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczny bananowiec
Ø 100 cm, wysokość 210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
588 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 25 cm, wysokość 110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 15 cm, wysokość 56 cm
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 24 cm, wysokość 101 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczny eukaliptus
Ø 30 cm, wysokość 78 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Poppy
Ø 16 cm, wysokość 104 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Edge
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 17,5 cm, wysokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Dahlia
Ø 28 cm, wysokość 63,5 cm
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Skimmia
Ø 40 cm, wysokość 75 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
304 zł
z kodem
357,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczny fikus
Wysokość 110 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Breeze
Ø 40 cm, wysokość 138 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
246 zł
z kodem
289,99 zł bez kodu
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna palma
Ø 60 cm, wysokość 90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna gałązka White Bell Flower
Ø 20 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna palma Areca
Ø 64 cm, wysokość 175 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
773 zł
z kodem
909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Pachira
Ø 70 cm, wysokość 180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Sztuczna monstera Philodendron
Ø 60 cm, wysokość 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
z kodem
346 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztuczna paproć Fiori
12x12 cm, wysokość 56 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
265 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Suszona roślina Olise
10x10 cm, wysokość 93 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Blush
Ø 30 cm, wysokość 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Sztuczna roślina Austorderia
Ø 55 cm, wysokość 145 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczna gałązka Magnolia
Ø 37 cm, wysokość 125 cm
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczne drzewko oliwne
22,5x36,5 cm, wysokość 61 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 16 cm, wysokość 84 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Splendor
Ø 23 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Rubia
Ø 45 cm, wysokość 105 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Coral
Ø 25,5 cm, wysokość 61 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 16 cm, wysokość 36 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, wysokość 51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 15 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Suszona roślina Afina
10x10 cm, wysokość 93 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Myrtle
Ø 20 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 17 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Casa Selección
Sztuczna lawenda
3 szt., ø 10 cm, wysokość 31 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Sztuczny kwiat Delphinio
Ø 12 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Wazony
Doniczki