Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Szklanki i kieliszki
Szklanki i kieliszki
...
Serwowanie napojów
Szklanki i kieliszki
Żółte szklanki i kieliszki
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Rodzaj kieliszka
Materiał
Zestaw
+ Więcej (6)
Żółty
11 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 300 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Flynn
4 szt., 310 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
259 zł bez kodu
64,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Prism
4 szt., 400 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 240 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
56,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Kieliszki zestaw Prism
4 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 03.11.2026
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Żółty
1
Powiązane kategorie
Karafki na wodę
Słomki
Dzbanki
Podstawki
Słoje na lemoniadę
Ulubione filtry
Szklanki i kieliszki w zestawie
Plastikowe szklanki i kieliszki
Szklanki i kieliszki do wina
Szklanki i kieliszki do whiskey
Szklanki i kieliszki do piwa
Szklanki i kieliszki do likieru