Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Świece i zapachy
Świeczniki
Świeczniki
...
Świece i zapachy
Świeczniki
Świeczniki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Rodzaj
Motyw
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
247 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Świecznik Charlie
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Moore
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
Dostawa od 21.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Ranin
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evaline
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Świecznik Brick
Kamienny
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Marble
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Chique Ribbed
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Świecznik
Plastikowy/szklany
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bernie
2 szt., drewniane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Fija
Kamionkowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Jada
Metalowy
(1)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Świeczniki zestaw Ribbon
2 szt., na świeczkę typu tealight, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
84,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lisetta
2 szt., na świeczkę typu tealight, metalowe, ze świątecznym motywem
(1)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
74,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Szklany
(4)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeczniki zestaw
3 szt., z imitacji kamienia
(1)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Świeczki
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Kominki zapachowe
Akcesoria ozdobne
Ulubione filtry
Drewniane świeczniki
Szklane świeczniki
Ceramiczne świeczniki
Świeczniki w kolorze złota
Bożonarodzeniowe świeczniki
Świeczniki na świeczkę typu tealight