Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy
...
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy · Oferty i zniżki
Świeczki
Świeczniki
Kominki zapachowe
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
556 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Flower Paradise
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 83 h, ø 10 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 123 h, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #44 Chocolate, Fig, Musk
O zapachu figi/o zapachu piżma/o zapachu czekolady, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Homéa
Dyfuzor Ball
Elektryczny, pojemność 130 ml, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
zestaw 100 szt.
Homéa
Świece zestaw
100 szt., czas palenia 3 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 1 cm
(6)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
0,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Deeb
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampion Pine Cone
Metalowy, ø 13 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Cielo
Na świeczkę typu tealight/adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 6 Sequoia
Zapachowa, o zapachu sekwoi, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Rex London
Świece zestaw Dip Dye
4 szt., czas palenia 3 h, ø 2 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Denim
O zapachu jeansu, sojowy, waga 23 g
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
O zapachu paproci/o zapachu cyprysa, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #73 Pumpkin Cream
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu anyżu/o zapachu kardamonu/o zapachu dynii/o zapachu goździków, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #47 Tangerine, Neroli and Saffron
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Halia
3 szt., z żywicy polimerowej
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Design Letters
Świecznik Christmas
Adwentowy, porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Soreyah
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Boltze
Świecznik Beads
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Kominki zapachowe
Akcesoria ozdobne