Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
899 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 180 ml, 9x9 cm, wysokość 16,5 cm
(175)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Bambusa
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(26)
W magazynie
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Belluno
Ceramiczna, jasnozielona, ø 11,5 cm, wysokość 42 cm
(19)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(273)
W magazynie
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(101)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Lava
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 52x20 cm, wysokość 81,5 cm
(92)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(77)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Auron
Plastikowa, w kolorze złota, 9x9 cm, wysokość 38,5 cm
(59)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowa, 11x10 cm, wysokość 37 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowa pompka do dozownika do mydła
Plastikowa, w kolorze srebra, 5x3 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Lemons
Ze szkła hartowanego, beżowa, z nadrukiem, 50x56 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, szary, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Premium
Teleskopowa/narożna, w kolorze srebra
(35)
Dostawa od 26.10.2026
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Worki próżniowe zestaw
6 szt.
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Air
Tekstylny, niebieski, 91x53x48 cm
(44)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drabinka na ręczniki Viva
Stalowa, biała, długość 43 cm, wysokość 156,5 cm
(81)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Davos
Plastikowy, czarny, 350 ml, 8x10 cm, wysokość 13 cm
(61)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie Jumbo
Ścienna, szara, plastikowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(49)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(34)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 17 cm
(22)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Exclusive
Stalowy, w kolorze srebra, 48,5x28,5 cm, wysokość 90 cm
(238)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, czarny, 2 l
(68)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Orea
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, ø 9 cm, wysokość 41 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 2 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Casoli
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, ø 9 cm, wysokość 40 cm
(66)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, ciemnoniebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(37)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Villena
Betonowa, szara, ø 11,5 cm, wysokość 38 cm
(44)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(66)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Exclusive
Stalowy, biały, 48,5x28,5 cm, wysokość 90 cm
(110)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 6,5 l
(43)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Rotello
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Pod meble, 54x72 cm
(41)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 18 cm
(23)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, czarny
(21)
Dostawa od 26.10.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do folii
Plastikowy, szary, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
9
10
11
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe