Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
900 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(31)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Belluno
Ceramiczna, biała, ø 11,5 cm, wysokość 42 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 60x5 cm, wysokość 9 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer do szafy
Wiszący, metalowy, czarny, 59x14 cm, wysokość 151 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 5,5x43 cm, wysokość 9 cm
(24)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery kuchenne zestaw
3 szt., białe, 30x15 cm, wysokość 18 cm
(48)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Kremowy, 2 l
(12)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 20 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
277,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 380 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(25)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały, 250 ml, 10x8 cm, wysokość 13 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(18)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Wenko
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw
2 szt., białe
(15)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Trestina
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC
Szklana, biała, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Vali
Drewniana, w naturalnym kolorze, 37x12 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 12x30 cm, wysokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, biała, 60x70 cm
(22)
Dostawa od 26.10.2026
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Badi
Ceramiczna, w kolorze matowego srebra, ø 13,5 cm, wysokość 38 cm
(22)
Dostawa od 26.10.2026
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Wenko
Mata antypoślizgowa Arinos
Do wanny, 40x63 cm
(31)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(32)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Fedio
Ceramiczna, brązowa, ø 11,5 cm, wysokość 39,5 cm
(19)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Odos
Z żywicy polimerowej, biały, 381 ml, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(33)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 40x52 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Pergole
Ceramiczny, kremowy, 470 ml, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Atessa
Szklany, miętowy, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(13)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Squeez-e Sink
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(59)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Vacuum-Loc
Z mocowaniem Vacuum-loc, czarna, długość 25 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Szary
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, czarna, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(33)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 60x7 cm, wysokość 4,5 cm
(14)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Miska Sira
Plastikowa, biała/szara, 8 l, 32,5x39 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, czarne, 14x9 cm, wysokość 12,5 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
18,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnoszary, 3 l
(23)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(52)
W magazynie
250 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(15)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, łososiowy, 3 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Collungo
Z pedałem, stalowy, w matowym białym kolorze, 5 l
(9)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Ociekacz Drip
Metalowy, w matowym białym kolorze, 36x30 cm
(9)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Idro
Ceramiczny, antracytowy, 330 ml, 8,5x9,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Sare
Do zabudowy, w kolorze srebra z połyskiem, 5 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka do podłóg Rosole
Czarna, długość 40 cm
(12)
W magazynie
177 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
12
13
14
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe