Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
902 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, szary, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Atessa
Szklany, miętowy, 200 ml, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(13)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(464)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Quadro
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(20)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, biały, 1,5 l
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, czarny, 1,5 l
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki do wieszaka na ubrania zestaw Herkules
2 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra, 29x15 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na buty Deep Black
Tekstylny, czarny, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(274)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Edea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(21)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Damon
Okrzemkowa (z diatomitu), szara, 30x8 cm
(9)
Dostawa od 26.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Feli
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 18 cm
(23)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(298)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, morski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(92)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, czarny, 33x1,5 cm, wysokość 7 cm
(104)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny, ø 12,5 cm, wysokość 32,5 cm
(317)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Olmedo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8,5 cm, wysokość 37 cm
(14)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(78)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Home
Stalowy, kremowy, 350 ml, 8,5x7 cm, wysokość 16,5 cm
(89)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Lines
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 600 ml
(65)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, kremowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(67)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Balance
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(37)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(203)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Air
Tekstylny, niebieski, 91x53x48 cm
(44)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Balance
Tekstylny, wysokość 15 cm
(48)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 7x35 cm, wysokość 6 cm
(1595)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 22x28 cm, wysokość 5 cm
(2320)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wybielający marker do fug
(1749)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(65)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(96)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Hexa
Ceramiczny, biały, 290 ml, 7,5x8,5 cm, wysokość 13 cm
(145)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Czarny, długość 60 cm, wysokość 150 cm
(23)
Dostawa od 26.10.2026
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Agropoli
Kremowy, 250 ml, 9x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(18)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(75)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x15 cm, wysokość 7 cm
(118)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 150 cm
(49)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Economic
Ze stali nierdzewnej, w białym kolorze z połyskiem, 6 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Teleskopowy ociekacz na zlew Fino
Plastikowy, szary, 49,5x8,5 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe