Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Pomieszczenia
Łazienka
Sprzątanie i organizacja łazienki
Sprzątanie i organizacja łazienki
...
Łazienka
Sprzątanie i organizacja łazienki
Sprzątanie i organizacja łazienki · Wenko
Akcesoria do sprzątania
Pranie i prasowanie
Ściągaczki
Organizery łazienkowe
Zestawy akcesoriów łazienkowych
Półki łazienkowe
Szczotki do WC
Wieszaki łazienkowe
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (3)
Wenko
414 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Wenko
Końcówki do szczotki WC zestaw Ø8cm
Zapasowe, plastikowe, czarne, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
9,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Koszyki do prania biustonoszy zestaw
2 szt., białe, 21x11 cm, wysokość 12 cm
(275)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na maszynkę do golenia Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, ø 8 cm, wysokość 3 cm
(892)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka Loano
Czarna, długość 23 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka ochronna do prasowania
Tekstylna, niebieska, 40x60 cm
(1018)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8,5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(31)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milano
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 12x11 cm, wysokość 4,5 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(30)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x32 cm
(281)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 6,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(58)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na klamerki
Niebieska, 17x10 cm, wysokość 19 cm
(72)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Środek do renowacji powierzchni emaliowanych i lakierowanych
(1178)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Odpowietrzacz do grzejników ze zbiornikiem
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(56)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x10 cm, wysokość 4,5 cm
(110)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Olmedo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8,5 cm, wysokość 37 cm
(14)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(78)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, kremowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(67)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wybielający marker do fug
(1749)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(65)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(96)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(75)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x15 cm, wysokość 7 cm
(118)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(6)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Pavia
Bez wiercenia, stalowy, czarny, 12,5x11,5 cm, wysokość 6,5 cm
(54)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC
Szklana, biała, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 8,5 cm, wysokość 60 cm
(8)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(56)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 12x9 cm, wysokość 8,5 cm
(201)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(25)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Arese
Plastikowa, czarna, 12x12 cm, wysokość 38 cm
(98)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 9x9 cm, wysokość 9 cm
(83)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(183)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
...
9
Załaduj więcej