Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja z kodem zniżkowym
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Urządzenia do sprzątania
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Kod zniżkowy
3 196 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Dakls
Haczyk
Ścienny, metalowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, biały
(53)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Regulowany, szary, 31,5 x 39,5 cm
(32)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na ręczniki papierowe Tower
Wiszący, metalowy, czarny, 26x1,5 cm, wysokość 5,5 cm
(68)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki do wieszaka na ubrania zestaw Herkules
2 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra, 29x15 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(27)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(27)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa
Pod prysznic, 60x40 cm
(33)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Wieszak na ręczniki Sunday
Ścienny, drewniany, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 63 cm
(20)
W magazynie
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Niagara
Z żywicy polimerowej, biały, 350 ml, ø 8 cm, wysokość 17 cm
(20)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, biały, 5 l
(20)
W magazynie
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Torby zestaw Meow
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, 3x20 l
(25)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(25)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Szczotka do WC
Bambusowa, w naturalnym kolorze, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(25)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(43)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka Expando
Metalowa, w kolorze srebra, 116x21 cm, wysokość 27 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 15x18 cm, wysokość 25,5 cm
(28)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Addis
Klamerki do bielizny zestaw
24 szt., niebieskie, 2x5 mm, wysokość 7 mm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
1,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, zielony/czarny, 25 l
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Stalowa, czarna
(23)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Express M
2 szt.
(23)
Dostawa od 23.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Czarny, długość 60 cm, wysokość 150 cm
(23)
Dostawa od 19.10.2026
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Duo
Regulowany, ze stali nierdzewnej, szary, 35x39 cm
(16)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 15 x 49 cm
(16)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, biała, 7,7 l, ø 34 cm, wysokość 13 cm
(41)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop 1000 g
Turkusowy
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Stojak na kapsułki
Czarny, 37x14,5 cm, wysokość 6 cm
(16)
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Dozownik do mydła Amber
Ceramiczny, biały, 46 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(26)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szufelka
Plastikowa
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Jet
6 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne
(26)
Dostawa od 19.10.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer na buty Business
Tekstylny, niebieski, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie Pull Out
Ścienna, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 22 m
(14)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, czarny, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bosio
Ścienny, szklany, w kolorze srebra z połyskiem, 200 ml, 7x11 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Sitko do zlewu Sava
Silikonowe, czarne, ø 12 cm
(32)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, szarobrązowy, 6,5 l
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk
Wiszący, metalowy, czarny, 29x24,5 cm, wysokość 18,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio
Tekstylny, szary, 3x30 l
(12)
W magazynie
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 30x15x8 cm
(12)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na przyprawy Tower
Obrotowy, plastikowy, czarny, 20x20 cm, wysokość 6 cm
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Zapasowe gąbki do szczotki do naczyń zestaw Fairy
3 szt.
(12)
W magazynie
12 zł
z kodem
15 zł bez kodu
5 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 20 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Koszyk Greenish
Druciany, metalowy, jasnozielony, wysokość 30 cm
(12)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
22
23
24
...
67
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe