Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Pomieszczenia
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni
...
Kuchnia i jadalnia
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja kuchni · Wenko
Organizery kuchenne
Mycie naczyń
Kosze na śmieci
Haczyki i wieszaki
Płyty ochronne na kuchenki
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
392 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piedo
Szklany, czarny, 25x12 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, czarny, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(29)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bistro
Z PVC, beżowa, z nadrukiem, 60x52 cm
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., wiszące, stalowe, białe
(130)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 7x60 cm, wysokość 6 cm
(91)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 25x34 cm, wysokość 8 cm
(519)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Pikant
Z PVC, z nadrukiem, 60x52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 30 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik na płyn do dezynfekcji Ranera
Ścienny, plastikowy, biały, 280 ml, 7x7,5 cm, wysokość 22 cm
(27)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Asola
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na kubki
Wiszący, metalowy, czarny, 33x1,5 cm, wysokość 7 cm
(104)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na noże Mesina
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bivio
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze matowej czerni, 150 ml, 10x8 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Bon Appetit
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(247)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, biały, 20 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na kubki
Ścienny, metalowy, czarny, 28x22 cm, wysokość 5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, stalowy, czarny
(93)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, beżowy, 3 l
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, czarny, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Economic
Ze stali nierdzewnej, w białym kolorze z połyskiem, 6 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Serwetnik Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, wysokość 12,5 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Istres
Ścienny, plastikowy, 320 ml, 7,5x6 cm, wysokość 18,5 cm
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., plastikowe, w kolorze srebra
(168)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarne
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble Gold
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Iris
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, kwieciste, 52x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Watercolour
2 szt., ze szkła hartowanego, abstrakcyjny wzór, 52x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Tory
Plastikowy, obrotowy, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Altavalle
Z żywicy polimerowej, w kolorze matowej czerni, 250 ml, 8x7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, czarny, 10x39 cm, wysokość 75 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Bosio
Bez wiercenia, z mocowaniem Power-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi, 3 l
(133)
Dostawa od 26.10.2026
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Wenko
Zestaw do mycia naczyń Easy Squeez-e
Silikonowy, szary
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Hearts
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, vintage, 30x52 cm
(229)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 9,5 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Damon
Okrzemkowa (z diatomitu), szara, 30x8 cm
(9)
Dostawa od 26.10.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, czarny, 5 l
(110)
Dostawa od 26.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze złota, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
5
6
7
8
9
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Stojaki na wino
Haczyki i wieszaki
Organizery kuchenne