Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów · Oferty i zniżki
Szklanki i kieliszki
Dzbanki i karafki
Kawa i herbata
Akcesoria do napojów
Kubki i filiżanki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Design
Cena
Typ oferty
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 124 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw barmański do drinków Aruc
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty
800 ml, z sitkiem, szklany
(8)
Dostawa od 22.10.2026
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Podkładki zestaw Charm
4 szt., metalowe, w kolorze złota, 9,5x9,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
37,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 390 ml, do szampana
(1)
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Podkładki zestaw Layer
4 szt., brązowe, 10x11 cm
Dostawa od 23.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 21.10.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Henan
750 ml, z sitkiem, żeliwny, w kolorze khaki
Dostawa od 26.10.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pokrowiec termiczny na butelkę
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Basic White
380 ml, porcelanowy, biały
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Theo
Czarny, kamionkowy
Dostawa od 19.10.2026
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Shangdong
1 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
Dostawa od 26.10.2026
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 23.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, zielona, 210 ml
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
47,30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 220 ml
Dostawa od 21.10.2026
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Mix
4 szt., 40 ml, do wódki
Dostawa od 21.10.2026
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, beżowy
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Salt&Pepper
Szklanki zestaw Flora
4 szt., 300 ml
(4)
Dostawa od 23.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek Arto
400 ml, kamionkowy, brązowy/beżowy
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Chicago
4 szt., 340 ml, do whiskey
Dostawa od 21.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
47,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Boston
1,1 l, ze stali nierdzewnej, zielony
Dostawa od 26.10.2026
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
450 ml, kamionkowy, zielony
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 370 ml, ze szkła z recyklingu
Dostawa od 23.10.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
20,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Chicago
4 szt., 210 ml, do koktajli
Dostawa od 21.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Arto
Kamionkowa, brązowa/beżowa, 200 ml
Dostawa od 23.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
260 ml, do wina
(1)
Dostawa od 07.12.2026
25 zł
z kodem
31,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, szary
Dostawa od 23.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Pacifica
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona, 210 ml
(1)
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
z kodem
81,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Revera
6 szt., 500 ml, ze szkła z recyklingu, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
24,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press Theo
Pojemność 800 ml, kamionkowy, czarny
Dostawa od 19.10.2026
323 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
Dostawa od 23.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Collar
250 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
Dostawa od 19.10.2026
370 zł
z kodem
463 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Mono
2 szt., 315 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Natural
4 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Missy
500 ml, ceramiczny, różowy
Dostawa od 21.10.2026
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szklanka Obila
(1)
Dostawa od 07.12.2026
22 zł
z kodem
27,71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek Padua
Szklany, szary, 1,2 l
Dostawa od 26.10.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
20
21
22
23
24
Załaduj więcej