Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów · Oferty i zniżki
Szklanki i kieliszki
Dzbanki i karafki
Kawa i herbata
Akcesoria do napojów
Kubki i filiżanki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Design
Cena
Typ oferty
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 122 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, czarno-biały
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Imogen
Kamionkowa, beżowa, 175 ml
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Dzbanek Summer Bliss
Kamionkowy, 6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
z kodem
451,50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Szklanka Ailis
250 ml
(18)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Neri
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 200 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, bordowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Dzbanek Cruse
Szklany, 1,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Dzbanek Poterie
Kamionkowy, brązowy, 1,58 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
210,70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, szary
(177)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
250 ml, do szampana
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Słomki zestaw Vita
6 szt., ze szczoteczką w komplecie, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Szklanki zestaw Padua
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Słoje na lemoniadę zestaw Groces
2 szt., 3,9 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 365 ml, do szampana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miarka do kawy z klipsem Lawson
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 630 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Szklanka Verde
400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 380 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
140,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 240 ml, do szampana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Hezha
Ceramiczny, zielony, 1,51 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Latina
Kamionkowy, ciemnofioletowy, 1,2 l
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 130 ml
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Tea Time
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Szklanka Mikkeler
400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
...
24
Załaduj więcej