Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Serwowanie napojów · Oferty i zniżki
Szklanki i kieliszki
Dzbanki i karafki
Kawa i herbata
Akcesoria do napojów
Kubki i filiżanki
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Kolor
Design
Cena
Typ oferty
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 124 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Artisan
Kamionkowa, zielona, 270 ml
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, w kolorze kości słoniowej, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, zielona/szara, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Karafka Billi
1,4 l, z plastiku z recyklingu, brązowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Mia
2 szt., 400 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Karafka Mia
900 ml, szklana
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Tulip
1 l, z sitkiem, szklany, w kolorze matowego srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Tulip
2 szt., szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką, 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio Duo
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, szklane, do cappuccino, różowe
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Fika
Porcelanowa, beżowa, 170 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
8,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Dzbanek Cruse
Szklany, 1,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, zielone
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 230 ml, do koktajli
Dostawa od 23.10.2026
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Spodek Duna
Kamionkowy, różowy, ø 14,5 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, różowe, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Słomki zestaw Cruse
4 szt., szklane
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
5
6
7
...
24
Załaduj więcej