Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Serwetki
Serwetki
...
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Serwetki
Serwetki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Zestaw
Liczba sztuk
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
103 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Serwetka Saga
Tekstylna, geometryczna/z ornamentami, 40x40 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
Powiązane kategorie
Talerze
Sztućce
Maty stołowe
Obrusy
Ulubione filtry
Tekstylne serwetki
Papierowe serwetki
Serwetki z wielkanocnym motywem