Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Akcesoria do sprzątania
Ścierki
Ścierki
...
Akcesoria do sprzątania
Ścierki
Ścierki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
Dostępność
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
4 wyniki
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(11)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Addis
Ścierki zestaw
5 szt., z mikrowłókna
(6)
Dostawa od 06.11.2026
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
7,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw Fairy
4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1