-20% na zamówienia powyżej 1000 zł z kodem MINUS20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-20% na zamówienia powyżej 1000 zł z kodem MINUS20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Rozmowa z designerami: Karolína Velešíková i Petr Pobořil

Jak podchodzą do projektowania wnętrz dla swoich klientów, które trendy są najbardziej interesujące i czego unikać w wystroju wnętrz? Poznaj odpowiedzi designerów Karolíny i Petra.

Poznajmy sięKarolína Velešíková i Petr Pobořil

Od dwóch lat wspólnie wykonują kompletne projekty wnętrz dla swoich klientów. Karolína określa się jako marzycielka, a Petr jako realista twardo stąpający po ziemi. Karolína dba głównie o stronę kreatywną ich pracy, a Petr koordynuje wszystkie sprawy techniczne.

Ich projekty odzwierciedlają wyjątkowy warsztat duetu i potrzeby klientów. Najbardziej lubią pracować z naturalnymi materiałami, betonem i wyrazistymi akcentami kolorystycznymi. Zawsze starają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę jego wymarzone wnętrze i budżet.

Jaki jest wasz ulubiony trend wnętrzarski i dlaczego?

Musimy przyznać, że nie kierujemy się aktualnymi trendami. Staramy się nadawać na tych samych falach co nasz klient i unikać połączeń, które do siebie nie pasują. Każdy człowiek ma swoje wyobrażenie o idealnym wnętrzu, w którym będzie czuć się dobrze. Wie też dokładnie, co mu się nie podoba. Nie mamy nic przeciwko trendom, ale z dłużej perspektywy mogą się nudzić z czasem.

Jeżeli mielibyśmy wybrać jeden z dzisiejszych trendów, zdecydowanie byłby to powracające kolory, małoformatowe płytki i organiczne kształty mebli oraz dekoracji.

Lubimy łączyć różne materiały i struktury tak, aby rezultat był ciekawy oraz ponadczasowy. Wykorzystujemy też niecodzienne elementy, które dodają szyku.

Dlaczego warto skorzystać z usług projektanta wnętrz?

To metoda, która jest w stanie połączyć wyobrażenia klienta z efektami projektanta, dzięki którym klient rozszerzy swoje możliwości w wybranym wnętrzu i uniknie błędów.

Jakie są największe błędy, które ludzie popełniają przy urządzaniu domu, czego powinniśmy unikać?

Nie mówimy tutaj o błędach, ale raczej różnych punktach widzenia każdego z nas. Na przykład ludzie często kupują przedmioty bez przemyślenia, jak pasują do reszty pomieszczenia. Łączą także zbyt wiele kolorów i materiałów, w wyniku czego trudno osiągnąć spójną całość. Typowym problemem jest także tworzenie „wystawek” na półkach i gromadzenie niepraktycznych rzeczy.

We wnętrzach szczególnie cenimy prostotę, jednolitość i praktyczne rozwiązania. Nasze projekty nie obejdą się bez żywych roślin i wysokiej jakości naturalnych materiałów.

Jakie marki są waszymi ulubionymi na Bonami?