Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki
...
Tekstylia łazienkowe
Ręczniki
Ręczniki w zestawie
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Rozmiar
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
+ Więcej (10)
Tak
178 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 30x30 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, fioletowe, 30x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, fioletowe, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, zielone, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(22)
Dostawa od 23.10.2026
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, czerwone, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, zielone, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
6 szt., frotte, bawełniane, szare, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(46)
Dostawa od 23.10.2026
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Liczba sztuk (3)
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, beżowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(7)
Dostawa od 23.10.2026
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, szare, 20x13 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 30x30 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, kremowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 30x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/różowe, 40x55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, zielone, 40x55 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,99 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/fioletowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnobrązowe, 30x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, szare, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Tak
1
2
3
4
Powiązane kategorie
Ręczniki dla dzieci
Ręczniki i koce plażowe
Ulubione filtry
Ręczniki frotte
Bambusowe ręczniki