Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki do przechowywania
Pojemniki do przechowywania
...
Pojemniki i organizery
Pojemniki do przechowywania
Pojemniki do przechowywania · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Pojemniki do przechowywania ubrań
Schowki pod łóżko
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Rodzaj
Materiał
Szerokość
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
204 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemnik Cube Soft Storage
Tekstylny, szary, 31,5x31,5x31,5 cm
(22)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Daisy
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box S
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 42x40x25 cm
(1)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Ecologik
Próżniowy, tekstylny, zielony, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, plastikowy, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 42x40x25 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, czerwony/biały, 58x28x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, szary
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, pojemność 252 ml, 15x7,5x6 cm
(137)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki zestaw Cerveza Española
2 szt., dekoracyjne, z cyny, ø 11x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy, tekstylny, szary, 42x40x25 cm
(25)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Woodland Creatures
Z plastiku z recyklingu, jasnoniebieski, 55x28x48 cm
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy, plastikowy, szary, 40x40x25 cm
(4)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
Drewniany, antracytowy, 36x26x15 cm
(8)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Granit
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16,5 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik Haiphong
Z pokrywką, różowy, pojemność 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
W magazynie
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik C Box Style
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 27 l, 55x39x16 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Cherry
Z plastiku z recyklingu, różowy, 28x58x48 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Kemp
Z pokrywką, plastikowy, biały/szary, pojemność 30 l, 54x39x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 16x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Dog Park
Z plastiku z recyklingu, biały, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Nancy
Tekstylny, wysokość 16 cm
(25)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Dekoracyjny, metalowy, różowy, ø 16x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań
Z plastiku z recyklingu, biały/różowy, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki zestaw Passata
2 szt., dekoracyjne, z cyny, ø 11x13 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Esme
Z plastiku z recyklingu, zielony, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań
Z plastiku z recyklingu, zielony/różowy, 28x58x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Wilma Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, kartonowe, jasnoszare, ø 26x17,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań
Z plastiku z recyklingu, czerwony/jasnoniebieski, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rotho
Pojemniki zestaw Brisen
2 szt., z pokrywką, plastikowe, jasnoróżowe, pojemność 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Stripes
2 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoniebieskie, 31x40x21 cm
(12)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki zestaw Tuc-tuc
2 szt., dekoracyjne, z cyny, ø 11x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 5 l, 27x19x13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Heritage Tube Map
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, beżowe, 45x36x24 cm
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Scuba Box
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 43 l, 49,5x39x34 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, ciemnoszary
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Bi-Box
Z pokrywką, plastikowy, morski, pojemność 11 l, 36,5x26x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Sprzątanie i organizacja
Skrzynie
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko
Ulubione filtry
Pojemniki do przechowywania z pokrywką