Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki do przechowywania
Pojemniki do przechowywania
...
Pojemniki i organizery
Pojemniki do przechowywania
Pojemniki do przechowywania · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Pojemniki do przechowywania ubrań
Schowki pod łóżko
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Rodzaj
Materiał
Szerokość
+ Więcej (9)
Oferty i zniżki
204 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 65x50x26,5 cm
(24)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen Cube
Tekstylny, kremowy, 30x30x30 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, pojemność 252 ml, 22,5x6,5x7,5 cm
(174)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, czarny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Urban
Tekstylny/plastikowy, wysokość 18 cm
(471)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Balance
Tekstylny, wysokość 15 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, jasnoszare, 45x36x24 cm
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, beżowe, 31x47x15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x42x33 cm
(6)
W magazynie
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Air
Tekstylny, wysokość 15 cm
(152)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(213)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Hearts
Z plastiku z recyklingu, czerwony/biały, 58x28x48 cm
(9)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(24)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(100)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
3 szt., białe, 31x23x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, 30x15x6 cm
(242)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Tekstylny, biały, 68,5x58,5x25,5 cm
(295)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, jasnobrązowe, 23x16x20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Logan Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, biały/w kolorze złota, 31,5x31,5x31 cm
(18)
W magazynie
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sharks
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieski, 58x28x48 cm
(30)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Milky
Tekstylny, biały, 70x50x30 cm
(100)
W magazynie
24 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Butterfly Garden
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(1534)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy, tekstylny/plastikowy, wysokość 15,5 cm
(66)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x31x15 cm
(3)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Rut Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, szare, ø 37,5x25,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x27 cm
(7)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Pink Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, różowe, 65x45x15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
81,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Rivoli
Tekstylny, brązowy, 70x50x30 cm
(1329)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
82,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, metalowy, czarny, ø 22x11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Kian Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, szare, 42,5x29,5x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki zestaw Black Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, czarne, 65x45x27 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
88,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Spotlight
Z plastiku z recyklingu, zielony/niebieski, 58x28x48 cm
(7)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(30)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik do przechowywania ubrań Soft Storage XL
Tekstylny, szary, 26x30x50 cm
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Kian Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, białe, 42,5x29,5x13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, czarny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Ivy
Z plastiku z recyklingu, 58x28x48 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Bambusowy, brązowy, pojemność 540 ml, 22,5x15x6 cm
(260)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(101)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Deco
Z pokrywką, plastikowy, beżowy, pojemność 16 l, 37x27x20 cm
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Pojemniki zestaw Pulp
2 szt., z pokrywką, czarne, 32x23x20,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
116 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
W magazynie
29 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Air
Tekstylny, niebieski, 91x53x48 cm
(44)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Sprzątanie i organizacja
Skrzynie
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko
Ulubione filtry
Pojemniki do przechowywania z pokrywką