Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 755 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na kubki My Mug
Wiszący, stalowy, czarny, 14x28 cm, wysokość 6 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, w ciemnym naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Stołek Cherish
Sztaplowany, plastikowy, jasnoróżowy, wysokość 47 cm, nośność 150 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Christmas Tree
Beżowa, 90x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 8x12 cm, wysokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, szara, 900 ml, ø 22 cm
(3)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Parma
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 80x300 cm
(6)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Lido
Stalowy, w kolorze srebra, 28x14 cm, wysokość 16 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Komoda Jaipur
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 70 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 399 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Rocket
8 szt., 11x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Pojemnik do uprawy roślin Urbalive
Samonawadniający, plastikowy, z otworem drenażowym , wysokość 48 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, niebieska/turkusowa, 650 ml, ø 15 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Beware I'm Cute French Bulldog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 18x42 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vileda
Deska do prasowania Diamond S
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 114x34 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
MiaCara
Konstrukcja legowiska dla kota Alto House Oak Natural
Drewniana, w naturalnym kolorze, 25x42 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 169 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Orange 021
Ceramiczny, pomarańczowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna trawa Poa
30x30 cm, wysokość 68 cm
(19)
W magazynie
106 zł
z kodem
132,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Myjka do okien Window Cleaner 51016
(70)
W magazynie
310,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa wisząca Sober
Biała/w kolorze złota, z opalowego szkła, ø15x283 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
199 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Homitis
Szafka nocna Ema
Z systemem push to open, czarna/w naturalnym kolorze, 30x30 cm, wysokość 55 cm
(26)
W magazynie
255 zł
z kodem
318,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SP TREND
Drążek na zazdrostki
Metalowy, regulowany, 125 - 220 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Ibber
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 46 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Angle
Ścienny, stalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rizzoli
Dywan Abstract Faces
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarny, ø 100 cm
(22)
W magazynie
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 41x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Figurka grająca Waltz
Drewniana, wysokość 27 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręczniki zestaw Light Grey
3 szt., waflowe, z mieszanki lnu, jasnoszare, 1x mały ręcznik (30x30)/1x średni ręcznik (50x70)/1x ręcznik kąpielowy (70x140)
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Lounge
Na fotel, ochronny, 165 cm, czerwony
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Retro Rollerskate
Szklana, wykonana ręcznie, 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna
Szara/w naturalnym kolorze
(62)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Regał na kółkach Infinity
Plastikowy, biały/szary, szerokość 29,5 cm, wysokość 65,5 cm, głębokość 36 cm
(39)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Waylor
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
137
138
139
...
511
Załaduj więcej