Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 784 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Corded Leaves
Pikowana, beżowa, 240x260 cm
(13)
W magazynie
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Not You Again
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Teulat
Fotel jadalniany Sadira
Z podłokietnikami, tapicerowany, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Paw Patrol
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
26x41 cm, maksymalna temperatura 200 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Szczotka do WC Cleany
Zapasowa, plastikowa, czarna, 4x9 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
200 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Poduszka na krzesło
35x95 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Solivo
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, kremowa, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Orion
Butelka na olej
Pojemność 380 ml, szklana, ciemnozielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, czarne, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(20)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
4 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Biurko Brenta
Ścienne, 8x74 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Lilo and Stitch "Angel Pink"
Polarowa, różowa, 41x32 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
53,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Neri
Na zupę, kamionkowa, czarna, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Wyre
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
381,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, stalowa, czarna
(2)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze różowego złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Homéa
Dyfuzor Drop
Elektryczny, ø 17 cm, wysokość 16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Smithy
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik Omnibox L
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 58,5x39x30 cm
(3)
W magazynie
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Francois
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, jasnobrązowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rowico
Dodatkowy blat do stołu Melfort
90x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Keksówka Fattoria
12 x 19 cm, ceramika
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Meadow Bunnies
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Granit
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x56x16,5 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na telefon komórkowy Tower
Metalowy, 10x13 cm, wysokość 2 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Umut
Czarny, metalowy, LED, 17x86x5 cm
(3)
W magazynie
245 zł
z kodem
305,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka nocna Licia
Z litego drewna mango, w naturalnym kolorze, 55x35 cm, wysokość 55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Stolik Allure
Szklany, w kolorze złota, ø 43 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
804 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Leo
Wielopoziomowa, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa, szerokość 123 cm, wysokość 80,5 cm, głębokość 22 cm
(5)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 12x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 200x200 cm
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Rex London
Świece zestaw Dip Dye
4 szt., czas palenia 3 h, ø 2 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Dywan Archia
Syntetyczny, z średnim włosiem, pomarańczowy/kremowy, 80x150 cm
(10)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Komoda Licia
Z litego drewna mango, powłoka: bielenie/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 479 zł
z kodem
4 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik dziecięcy Funny Box
Plastikowy, jasnoniebieski, 58x39 cm, wysokość 32 cm
(5)
W magazynie
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Nexio
Ścienna, w kolorze matowego srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
514 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Strington
Z blatem w dekorze dębu, w kolorze matowej czerni, 40x40 cm, wysokość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
VDE Tivoli 1996
Ozdoby świąteczne zestaw Fantasy Christmas
6 szt., kamionkowe, ø 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
31,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Marte
Rozkładany, w dekorze dębu, 102x180 cm, długość po rozłożeniu 270 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 135 zł
z kodem
3 919 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
113
114
115
...
513
Załaduj więcej